WoW 2.4.3 addons ::: WoW TBC addons

WoW TBC addons (2.4.3)

Addony z kategórie "nezatriedené":

Gatherer
Popis Addon pro herbalisty, zlatokopy a lovce pokladů :) Jeho hlavní výhodou je zobrazení nejbližší rostliny, rudné žíly nebo skrytého pokladu na minimapě. Addon nezobrazuje tyto zdroje jako klasická track ability (např. huntera), ale pamatuje si, kde se tyto zdroje vyskytovaly již v minulosti a tato místa zobrazí jak na minimapě, tak i na celkové mapě oblasti.
Obrázky img
Stiahnuť download/gatherer.rar

Link

Auctioneer
Popis Addon Auctioneer je duležitým pomocníkem všech pravých obchodníku. Umožní sledovat, kolikrát byl konkrétní item nabízen v Auction House, za jakou nejnižší a nejvyšší částku byl prodán/vydražen, doporučenou cenu pro ideální prodej a spoustu dalších užitečných informací.
Obrázky img img
Stiahnuť download/auctioneer.rar

Link

!AutoSave
Popis Padne server a Vám to hodí rollback niekoľko desiatok minút dozadu ? S týmto addonom je tomu koniec, addon, ktorý Vám savuje postavu každých 100 sekúnd ! Do nadstavení sa dostanete príkazom /autosave
Obrázky img
Stiahnuť download/autosave.rar

Link

TinyTip
Popis Stačí, keď si ukážete myšou na hráča a vidíte koho má v targete.
Obrázky img img
Stiahnuť download/tinytip.rar

Link

oGlow
Popis Oglow, addon, ktorý okolo každého itemu zobrazí farbu (zelenú, modrú, fialovú) podľa toho aký je to item.
Obrázky img img
Stiahnuť download/oglow.rar

Link

DeclineDuel
Popis Addon, ktorý automaticky zruší (decline) duel, nemusíte pohnúť ani prstom ... pokiaľ chcete mať pokoj sťiahnite si tento addon ^^
Obrázky img
Stiahnuť download/declineduel.rar

Link

Bejeweled
Popis Mini-hra vo wowku, posúvate farebné kocky k sebe, aby ste vytvorili trojicu. Addon tiež ukazuje ako dlho budete letieť na určité miesto.
Obrázky img img
Stiahnuť download/bejeweled.rar

Link

EqCompare
Popis Addon vďaka, ktorému si môžete lahko porovnať itemy, ukážete si na nejaký item a zobrazí sa Vám item, ktorý máte na sebe a aj na ktorý ukazujete.
Obrázky img img
Stiahnuť download/eqcompare.rar

Link